Základní škola a mateřská škola Ptení

Ošetřovné - informace

Pokud karanténa byla nařízena konkrétnímu dítěti, je třeba, aby se rodiče se žádostí o vystavení rozhodnutí o potřebě ošetřování obrátili na orgán, který konkrétnímu dítěti nařídil karanténu, tedy na krajskou hygienickou stanici nebo lékaře.

Pokud krajská hygienická stanice nařídí uzavření školy či její části (třídy), vystaví příslušná škola na základě podkladů zaslaných krajskou hygienickou stanicí rodičům tiskopis „Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)“.

Tiskopis na vyžádání pošlu mailem, nebo si vyzvednete po domluvě ve škole.

Mail.: viera.smilnakova@zsmspteni.cz, tel.: 773656224

ZŠ a MŠ Ptení | Copyright 2021 | Vytvořeno tvorime-weby.cz | Administrace